Běžecké pásy a posilovací stroje Sedlák & Kokeš

Obchodní podmínky

Toto jsou obchodní podmínky mezi dodavatelem „Sedlák a Kokeš“ a odběratelem (Vámi) jako koncovým zákazníkem (spotřebitelem).

Pozn: Obchodní podmínky mezi námi a našimi obchodními odběrateli se řídí Obchodním zákoníkem.

Ceny

Uvedené aktuální ceny jsou včetně DPH a prodávající si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu cen bez předchozího upozornění.

Dodací lhůty

Pokud není dohodnuto jinak, tak běžná dodací lhůta je do 5 pracovních dní.

Objednání zboží

Odeslaná objednávka, kterou od Vás obdržíme, je závazná. Odstoupení od objednávky (smlouvy) můžete uplatnit na adrese (viz. níže).

Zboží můžete objednávat:

  • telefonicky 377 295 570, 603 436 164, 603 817 144,
  • faxem 377 295 570,
  • mailem info@posilovaci-stroje.eu
  • prostřednictvím on-line eshopu

Vaše objednávka Vám bude potvrzena na mailovou adresu a následně telefonem, po vyplnění formuláře v e-shopu.

Platební podmínky

Platbu za objednané zboží je možné provést buď hotově při převzetí nebo převodem z účtu.

Pokud budete požadovat platbu převodem, sdělte nám to prosím v objednávce a my Vám obratem pošleme mailem, faxem nebo poštou fakturu. Po připsání příslušné částky na náš bankovní účet, který je uveden na faktuře, Vám bude zboží dodáno dle dodací lhůty.

Doprava

U objednávek nad 2000,- Kč je doprava zdarma. U objednávek pod 2000,- Kč účtujeme dopravné viz. tabulka:

 
Cena zakoupeného zboží
Cena dopravy
1,- - 999,- 150,-Kč
1000,- - 1499,- 120,- Kč
1500,- - 2000,- 100,- Kč
nad 2000,- zdarma

 

Montáž

Budete-li požadovat montáž Vámi objednaného výrobku, uveďte tuto skutečnost do objednávky.

Servis

Vyškolení servisní pracovníci Vám poskytnou kvalitní záruční i pozáruční servis po celé České Republice. Samozřejmostí je dostatek náhradních dílů, které díky dlouhodobé spolupráci s výrobci jednotlivých značek máme skladem. Zakoupené zboží nemusíte nikam vozit nebo posílat, oprava bude provedena u Vás nebo v naší servisní dílně po dohodnutém termínu.

Reklamace

Zákazník má právo dle zákona č. 367/2000 vrátit zboží nepoškozené zpět dodavateli do místa, ze kterého bylo odesláno do 14 dnů od koupě bez udání důvodu. Takto vrácené zboží musí být nepoškozené a kompletní. Každé zboží je dodáváno s návodem na montáž v českém jazyce a záručním listem, ve kterém je stanoveno, na jaké závady se záruka vztahuje a na jaké nikoliv. Kupující je povinen zboží při převzetí zkontrolovat a zjištěné závady reklamovat neprodleně písemně na adresu info@posilovaci-stroje.eu nebo poštou na adresu Karel Kokeš, Plánská 12, 301 64 Plzeň. Prodávající je povinen vyřídit reklamaci v zákonné lhůtě 30 dnů, přičemž tato lhůta začíná běžet dnem doručení zboží k prodávajícímu.

Záruka a prodloužená záruka

Záruční lhůta na zboží je 2 roky, přičemž na některé značky prodávané firmou je tato záruka prodloužená na 3 roky. Záruka na motory a rámy u běžeckých pásů značky Tunturi je 15 let.

Ochrana osobních dat

Abychom Vám mohli poskytnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi nebude nakládáno jiným způsobem, než pro vyřízení Vaší objednávky. Tato data nebudou také poskytována třetím osobám, reklamním, marketingovým, ani jiným obdobným společnostem.

Dodací lhůty

Běžná dodací lhůta je 5 pracovních dnů. Po objednávce je zákazník kontaktován telefonicky nebo mailem a je dohodnut termín a způsob dodání.